Kontaktujte nás:

FINIT WOOD, s.r.o.
Čeľadince 2
okr. Topoľčany
956 16

FINIT SLOVENSKO, s.r.o.
Čeľadince 2
okr. Topoľčany
956 16

GPS +48° 30' 36.75", +18° 10' 18.09"

Nechajte nám odkaz

Meno a priezvisko:
Spoločnosť:
Telefónny kontakt:
E-mail:
Odkaz:

O spoločnosti

FINIT WOOD, s.r.o.

Spoločnosť FINIT WOOD, s.r.o. je výrobná spoločnosť, ktorá sa špecializuje najmä na výrobu polotovarov pre stolárov vo forme dyhovaných dielcov, krídel a zárubní alebo stupníc a podstupníc. Okrem toho spoločnosť ponúka komplexné služby pre stolárov ale aj kompletné realizácie interiérov pre architektov a dizajnérov.

V časti REFERENCIE  si môžete pozrieť interiéry, ktoré boli vytvorené spoločnosťou FINIT WOOD alebo boli vytvorené z materiálov spoločnosti FINIT jej zákazníkmi.

Vďaka svojej vysokej odbornosti a širokému spektru vykonávaných stolárskych čínností spoločnosť FINIT WOOD získala osvedčenie o spôsobilosti poskytovať praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania.

FINIT SLOVENSKO, s.r.o.

Spoločnosť FINIT SLOVENSKO, s.r.o. je spoločnosť obchodná a ponúka svojim zákazníkov kvalitné materiály pre výrobu nábytku, interiérových prvkov a doplnkov. Produktové porftólio tvoria najmä dyhy, obzvlášť exotické, rekonštruované ale aj farbené dyhy, ďalej sú to nosné materiály, latovky a v neposlednej rade laminované drevotriesky a lamináty charakteristické svojou prepracovanosťou, embosovaním a vysokou dizajnovou hodnotou.

Nájdete nás tu: